• Begin
  • Profiel
  • Paarden
  • Training
  • Agenda
  • Nieuws
  • Sponsors
  • Contact
  • Londen 2012
  • Frank Hosmar
    Stal 't Entmeer
    Oude Deventerweg 1a
    7448 RK Haarle

    T: 06 50280761
    E:

    Genomineerd sportman gemeente Hellendoorn

    Geheel onverwacht vernam Frank gisteravond dat hij is genomineerd als sportman van het jaar van de Gemeente Hellendoorn.

    Genomineerd sportman gemeente Hellendoorn - 17-01-2015

    Frank stond onder de douche zich klaar te maken voor een etentje en Annelies was bezig de kinderen klaar te maken om ze naar bed te brengen. Ze hoorden wel een auto en dachten dat de oppas vroeg was.

    Even later bleek dat niet het geval en zagen ze dat er gebeld was: de commissie van de sportverkiezing durfde het erf niet op vanwege Silva en hadden de papieren mbt de nominatie in de brievenbus gedaan.
    Later bleek dat ze de bloemen ook maar in de brievenbus hadden gedaan, een grappig gezicht!

    De sportverkiezing zal zijn op 7 februari in de Kroon in Hellendoorn.
    De overige genomineerden zijn:

    Kandidaten sportverkiezingen 2014
    Nominatie Sportman.

    Robert Grotenhuis
    Turnen
    Toestelfinale NK Sprong 1e plaats
    Vloer 2e plaats
    Rekstok 2e plaats.
    Meerkamp 5e plaats. 3e divisie.

    Jeffrey Hoogland
    Baanwielrennen:
    Europees Kampioenschap beloften mannen onder 23 jaar Teamprint 1e plaats.
    Individuele print 2e plaats.
    Keirin 4e plaats.
    WK teamsprint Elite mannen 8e
    Individueel sprint Elite mannen 7e
    NK teamsprint 2e plaats / sprint 3e plaats
    NK 1 km tijdrit 1e plaats
    Wereldbeker in Londen Sprint 1e plaats

    Frank Hosmar
    Para-dressuur
    Goud NK para-dressuur (6e achtereenvolgende keer)
    Brons WK para-dressuur individueel
    Zilver WK para-dressuur team Nederland
    Brons WK para-dressuur kür op muziek.

    Nominatie Sportvrouw
    Sharice Velthuis
    Airtumbling
    5x Nederlands Kampioen in Surhuisterveen
    1e NK Ahoi Rotterdam
    1e 2e en 3e NK Middelburg
    Nederlands Kampioen met team senioren A
    1e Berlijn Cup
    Ayla Wilbrink. (woont sinds 1-8-2014 in Kampen)
    Airtumbling
    Nederlands Kampioen met team senioren A Airtumbling. 23-11 2014 telt niet mee
    Nederlands Kampioen individueel Airtumbling senioren 23-11 2014 telt niet mee
    3e plaats NK individueel minitramp en springtoestel 22-6-2014

    Renske Geertman
    Ruitersport
    Nederlands Kampioen Jachtpaarden Masters (zwaar) met Yogi Bear

    Nominatie Sportploeg
    Schietvereniging Willem Tell Nijverdal
    Nederlands Kampioen 3 houdingen KKG Hoofdklasse 12 mtr
    2e plaats NK KKG knielend hoofdklasse 12 mtr

    Nominatie als Sporttalent

    Rowan Elbersen
    Basketbal.
    Geselecteerd voor rayon selectie van Rayon Oost (20 beste spelers van Overijssel, Gelderland en Flevoland) Speelt voor eredivisie team U16 van Landstede Basketbal.
    HCHN MA1
    Hockey
    Kampioen voorcompetitie 1e klasse Meisjes A promotie naar subtopklasse.

    Lynn Joor
    Zwemmen
    Nederlands Kampioen 50 mtr vrij Minioren 5
    Nederlands Kampioen 100 mts schoolslag minioren 5
    Drie keer derde plaats NK 100 mtr. Vrij, wissel en vlinder

    Nominatie buitencategorie
    Stunt cheerleading SVH
    Stunt cheerleading (combinatie turnen acrogym en jazzdans)
    1e NK Senior All girl level 5 (alle plaatsingsronden gewonnen)
    1e Europees Kampioenschap Senior All girl level 5

    SVH Dance juniors
    Jazzdans
    1e NK Soneo Dance challenge klasse Jazz rules
    8e EK European Cheer Union Jazz rules

    Ruud Blikman en Matthijs Imhof
    Survival
    1e plaats Nederlands Kampioenschap 8 uurs survivalrace

    Nominatie als Sportvrijwilliger
    Emmy Rensen-Kemper (wandelsportver. Haarle)
    Albert Lusseveld (fietscross)


     
     

    Datum: 17 januari 2015

    « Terug